Úvod » Přehled zboží » PTFE těsnící desky SICHEM a LASTRA

PTFE těsnící desky SICHEM a LASTRA

SICHEM S 50
SICHEM S 50 je vysoce výkonný těsnící materiál z čistého biaxiálně orientovaného PTFE plněného skleněnými mikrokuličkami.
SICHEM S 50 je ploché těsnění vhodné pro odlišné poměry stlačení, vysoký rozsah teplot od -200°C DO +260°C a vhodné pro křehké nebo poškozené plochy spojů.
Těsnící materiál SICHEM S 50 je vhodný pro spoje s požadavkem nízkého přítlaku a pro všechny koncentrace kyseliny sírové.
t max. -200 až 260°C
stlačitelnost 43%
relaxace 39%

SICHEM S 11
SICHEM S 11 je vysoce výkonný těsnící materiál z čistého biaxiálně orientovaného PTFE s křemenným plnivem. Tento PTFE materiál slučuje kombinaci vysoké chemické odolnosti a vynikající těsnící schopnosti.
SICHEM S 11 je ploché těsnění vhodné pro těsnění chemikálií v celém rozsahu stupnice pH (0-14) s výjimkou roztavených alkalických kovů, plynu fluoru, fluorovodíku a všech materiálů, sloužících k jejich výrobě.
t max. -200 až 260°C
stlačitelnost 10%
relaxace 41%

SICHEM S 33
SICHEM S 33 je vysoce výkonný těsnící materiál z čistého biaxiálně orientovaného PTFE s výrazným vyztužovacím jádrem síranu barnatého.
Tento PTFE materiál slučuje kombinaci vysoké chemické odolnosti a vynikající těsnící schopnosti.
t max. -200 až 260°C
stlačitelnost 11,7%
relaxace 46%

LASTRA
LASTRA je materiál složený z vícesměrné mikrostruktury vláken P.T.F.E., která zaručují optimální odolnost vůči deformaci.
SLOŽENÍ 100% P.T.F.E. TEFLON® 65 / N – Du Pont
Zaručuje ynikající těsnost na přírubách, a to i bez dokonalých těsnících ploch.
Absolutně inertní, neztvrdne, je pružný a stlačitelný.
Vhodná kombinace s křehkými maeriály přírub a s nízkou upínací silou.
Chemická odolnost: pH 0-14; Je odolný vůči všem chemickým výrobkům a rozpouštědlům s výjimkou roztavených alkalických kovů, plynu fluoru, fluorovodíku a všech materiálů, sloužících k jejich výrobě.
t max. -200°C až + 280°C
P max. 210bar
stlačitelnost 10-16%

­